Kabina prysznicowa Cersanit Arteco 80x80
Zdjęcia 3 |
Cersanit Arteco 80x80 S601-113 80x8090x90 |
|
Szkło powlekane CleanPro zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. Chromowane podwójne rolki, metalowy uchwyt i magnetyczne uszczelki drzwi. Paleta wykonana jest z akrylu z podwójnym wzmocnieniem z żywicy i włókna szklanego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Arteco 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Kabina prysznicowa Cersanit Arteco 80X80X190 półokrągła z brodzik | 1 529 zł |
Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 z brodzikiem Cersanit ARTECO S601-113 | 1 529 zł |
CERSANIT S601-113 ARTECO KABINA PÓŁOKRĄGŁA 80X190 SZK TRANS + TAKO BRODZIK | 1 424 zł |
Cersanit Arteco SET B96 Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm z brodzikie | 1 423 zł |
Modyfikacje Cersanit Arteco
Ceny na Cersanit Arteco |
---|---|---|---|---|
Cersanit Arteco 80x80 | od 1 423 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Arteco 90x90 | od 1 497 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →