Szlifierka Celma Professional PRBt 390S
Zdjęcia 15 |
Celma Professional PRBt 390S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Celma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Celma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Celma Professional PRBt 390S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka do tynków CELMA PROFESSIONAL PRBt 390SZacieraczka CELMA Professional PRBt 390S przeznaczona jest do zacierania oraz wygładzania tynków wapienno-cement Electro.plZłóż skargę | 749 zł |
Szlifierka do tynków CELMA PROFESSIONAL PRBt 390SZacieraczka CELMA Professional PRBt 390S przeznaczona jest do zacierania oraz wygładzania tynków wapienno-cement Avans.plZłóż skargę | 749 zł |
Szlifierka do tynków CELMA PROFESSIONAL PRBt 390SZacieraczka CELMA Professional PRBt 390S przeznaczona jest do zacierania oraz wygładzania tynków wapienno-cement Mediaexpert.plZłóż skargę | 749 zł |
Seria Celma Professional
od 270 zł
wkrętarka, pistoletowa, 2800 obr./min, 1 bieg, uchwyt: do bitów, tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 18 V, brak w zestawie
od 379 zł
tarczowa, piła elektryczna, 1500 W, brzeszczot 190 mm, laser, waga 4.3 kg
od 139 zł
szlifierka kątowa, 750 W, tarcza tnąca 125 mm, 11000 obr./min, płynny rozruch, rękojeść dodatkowa
od 419 zł
wiercenie udarowe, 4600 ud/min, bez udaru, 900 obr./min, dłutowanie, 850 W, 3 J, waga 3.5 kg
od 299 zł
800 W, do 3000 skok/min, długość skoku: skok wahadła, wydmuch wiórów, wskaźnik laserowy, waga: 2.5 kg
od 270 zł
klucz udarowy, pistoletowa, 2800 obr./min, 1 bieg, uchwyt: czworokątny, 1/2 ", tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 18 V, brak w zestawie
od 399 zł
łańcuchowa, piła elektryczna, brzeszczot 165 mm, elektroniczne zabezpieczenie silnika, płynny rozruch, podświetlenie, waga 3.45 kg
od 749 zł
szlifierka do ścian, 710 W, tarcza tnąca 225 mm, 1000 – 1850 obr./min, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa
od 729 zł
wiercenie udarowe, 3800 ud/min, 630 obr./min, dłutowanie, 1600 W, 10 J, waga 7.3 kg
od 270 zł
akumulatorowe, do 2400 skok/min, długość skoku: 25 mm, skok wahadła, podświetlenie, waga: 1.75 kg
od 550 zł
wiertarko-wkrętarka, pistoletowa, 400/1500 obr./min, uchwyt: szybkozaciskowy, Ø 13 mm, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 18 V, Li-Ion, 2 szt.
od 399 zł
szlifierka kątowa, 2500 W, tarcza tnąca 230 mm, 6500 obr./min, płynny rozruch, obrotowa rękojeść, rękojeść dodatkowa
od 419 zł
wiercenie udarowe, 4900 ud/min, bez udaru, 1100 obr./min, dłutowanie, 1000 W, 3.3 J, waga 3.9 kg
od 430 zł
wiertarko-wkrętarka, pistoletowa, 400/1500 obr./min, uchwyt: szybkozaciskowy, Ø 10 mm, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 18 V, Li-Ion, 2 szt., walizka
od 560 zł
szlifierka do ścian, 850 W, tarcza tnąca 225 mm, 1000 – 1850 obr./min, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa, pojemnik na kurz
od 250 zł
wiercenie udarowe, 48000 ud/min, bez udaru, 3000 obr./min, 850 W, waga 2.7 kg
od 368 zł
wiertarka, pistoletowa, 950 W, 1000/2800 obr./min, 1 bieg, uchwyt: kluczykowy, Ø 13 mm, tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, źródło zasilania: sieciowe (230 V)
od 749 zł
szlifierka do ścian, 710 W, tarcza tnąca 390 mm, 65 – 110 obr./min, regulacja obrotów
od 190 zł
wiertarka, pistoletowa, 710 W, 2800 obr./min, 1 bieg, uchwyt: kluczykowy, Ø 13 mm, tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, źródło zasilania: sieciowe (230 V)
od 280 zł
szlifierka kątowa, akumulatorowa, tarcza tnąca 125 mm, 10000 obr./min, płynny rozruch, elektroniczne zabezpieczenie silnika, rękojeść dodatkowa, ładowarka
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 477 zł
szlifierka mimośrodowa, 310 W, tarcza tnąca 150 mm, 4000 – 12000 obr./min, częstotliwość 8000 – 24000 liczba/min, amplituda 3 mm, regulacja obrotów, pojemnik na kurz
od 521 zł
szlifierka mimośrodowa, 250 W, tarcza tnąca 125 mm, 7500 – 12000 obr./min, częstotliwość 15000 – 24000 liczba/min, amplituda 2.5 mm, regulacja obrotów, pojemnik na kurz
od 338 zł
szlifierka oscylacyjna, 190 W, 11000 obr./min, częstotliwość 22000 liczba/min, amplituda 2 mm, 93x185 mm, pojemnik na kurz
od 551 zł
szlifierka kątowa, akumulatorowa, bez baterii, tarcza tnąca 125 mm, 9000 obr./min, elektroniczne zabezpieczenie silnika, sprzęgło ochronne, rękojeść dodatkowa
od 272 zł
szlifierka mimośrodowa, 400 W, tarcza tnąca 125 mm, 6000 – 12000 obr./min, częstotliwość 12000 – 24000 liczba/min, amplituda 2.5 mm, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa, walizka, pojemnik na kurz
od 909 zł
szlifierko-polerka, 1400 W, tarcza tnąca 180 mm, 750 – 3000 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, elektroniczne zabezpieczenie silnika, rękojeść dodatkowa
od 1 379 zł
szlifierko-polerka, 1200 W, tarcza tnąca 180 mm, 600 – 3200 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa
od 459 zł
szlifierka mimośrodowa, 270 W, tarcza tnąca 125 mm, 2000 – 12000 obr./min, częstotliwość 4000 – 24000 liczba/min, amplituda 4 mm, regulacja obrotów, walizka, pojemnik na kurz
od 518 zł
szlifierka kątowa, 2200 W, tarcza tnąca 230 mm, 6500 obr./min, płynny rozruch, rękojeść dodatkowa
od 588 zł
szlifierka mimośrodowa, 300 W, tarcza tnąca 125 mm, 4000 – 12000 obr./min, częstotliwość 8000 – 24000 liczba/min, amplituda 2.8 mm, regulacja obrotów, pojemnik na kurz
od 228 zł
szlifierka kątowa, 1100 W, tarcza tnąca 125 mm, 3000 – 12000 obr./min, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa
od 852 zł
szlifierka prosta, 710 W, tarcza tnąca 50 mm, 10000 – 30500 obr./min, regulacja obrotów, elektroniczne zabezpieczenie silnika, sprzęgło ochronne