Lornetka Celestron SkyMaster 25x70
Wideo 16Zdjęcia 2 |
Celestron SkyMaster 25x70
Rodzaj:astronomiczna
Powiększenie:25 x
Średnica obiektywu:70 mm
Pole widzenia na 1 km:47 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro, BaK-4
Waga:1474 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SkyMaster 25x70
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Celestron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Celestron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Celestron SkyMaster 25x70
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Celestron SkyMaster lornetka 25 x 70 71008 | 685 zł |
Celestron SkyMaster 25x70 AF-A-CLST-0003 | 549 zł |
Lornetka CELESTRON SkyMaster 25x70 | 549 zł |
Lornetka Celestron SkyMaster 25x70 (71008) | 487 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →