Waga Cecotec CookControl 10200 EcoPower (04143)
Zdjęcia 8 |
Cecotec CookControl 10200 EcoPower |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec CookControl 10200 EcoPower
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec s waga kuchenna Cook Control EcoPower bez baterii ekran LCD waga d | 112 zł |
Waga kuchenna Cecotec Cook Control 10200 EcoPower Inox 4143 | 116 zł |
Waga Kuchenna Cecotec Cook Control Do 8 Kg 10200 | 109 zł |
Cecotec Scale Cook Control 10200 Ecopower Inox Biały 04143 | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →