Odkurzacz
Cecotec Conga PopStar 3000 CarpetClean (CCTC-05082)
Zdjęcia 5 |
Cecotec Conga PopStar 3000 CarpetClean |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Conga PopStar 3000 CarpetClean
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Odkurzacz tapicerowany Conga Popstar 3000 CarpetClean 400 W 2 zbio | 406 zł |
Odkurzacz piorący CECOTEC Conga Popstar 3000 Carpet Clean | 628 zł |
Odkurzacz piorący CECOTEC Conga Popstar 3000 Carpet Clean 5082 | 500 zł |
Cecotec Conga Popstar 3000 Carpet Clean Vacuum Cleaner Biały 5082 | 398 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →