Mikser Caso HB 2400 Pro XL srebrny (3604)
Zdjęcia 12 |
Caso HB 2400 Pro XL 2020 rokbez końcówek |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caso HB 2400 Pro XL srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASO HB 2400 Pro XL-Design blender ręczny z akcesoriami mocny blender ręcz | 399 zł |
Caso Germany HB 2400 Pro XL 350W | 399 zł |
Caso Germany HB 2400 Pro XL 350W | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →