Środek pieniący Caso Fomini Crema czarny
Zdjęcia 6 |
Caso Fomini Crema |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caso.
Kup Caso Fomini Crema czarny
Wszystkie ceny 8 →CASO Milk Frother | 205 zł |
Spieniacz CASO GERMANY Fomini Crema Milk | 170 zł |
caso Spieniacz elektryczny do mleka caso FOMINI CREMA 1656 (kolor czarny) | 172 zł |
Znak towarowy Caso należy do niemieckiej firmy Braukmann GmbH, która specjalizuje się w produkcji drobnego sprzętu AGD do użytku domowego. Spieniacz do mleka Caso Fomini Crema to niezastąpiony towarzysz śniadania i po prostu przytulnych spotkań przy filiżance pysznej kawy z gęstą pianką.
Wygodny asystent
Urządzenie o wymiarach 8,5x18 cm i wadze 0,5 kg ma kształt cylindrycznego szkła i jest wykonane ze stali nierdzewnej w połączeniu z czarnym tworzywem sztucznym. To plastikowa wkładka z pięknym teksturowanym wzorem, która działa jak izolowany termicznie uchwyt.
Urządzenie montowane jest na statywie podłączonym do sieci i można go na nim obracać w dowolnym kierunku o 360 °.
Mistrz mleczarstwa
Automat do cappuccino przeznaczony jest do spieniania do 100 ml zimnej lub gorącej pianki mlecznej (na dwie filiżanki napoju), a także po prostu podgrzewania mleka lub innego napoju o pojemności do 200 ml. Wewnętrzna powierzchnia miski posiada podwójną nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu nie musisz martwić się o mycie pojemnika. Przezroczysta pokrywka pozwoli Ci śledzić proces gotowania.
Do spieniania gorącego lub zimnego mleka na korpusie znajdują się dwa przyciski z odpowiednim oznaczeniem i podświetleniem. Wszystko o wszystkim zajmie 2 minuty, a aby otrzymać napój bez piany, musisz zainstalować wymienną trzepaczkę.
Warto zastanowić się nad inną cechą urządzenia. Jakość wytwarzanej przez nie pianki w dużej mierze zależy od jakości mleka. Co najważniejsze, spieniacz do mleka radzi sobie z mlekiem UHT o zawartości tłuszczu 1,5%. Więc nie otrzymując nagle pięknej gęstej pianki, nie warto być rozczarowany zakupem, po prostu zmień markę mleka.
Podsumowując, podkreślmy funkcjonalność Caso Fomini Crema i ergonomię. Wady to „kapryśność” jakości mleka i cena, która jak na takie dziecko nie jest taka mała - 80 dolarów.