Pojemnik na żywność Caso ECO SET (1177)
Zdjęcia 11 |
Caso ECO SET |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caso ECO SET
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caso Case VacuBoxx Eco-Set Pojemniki na Żywność 1177 | 150 zł |
Caso Germany VacuBoxx Eco-Set 3szt. | 160 zł |
Caso CASO ZESTAW POJEMNIKÓW PRÓZNIOWYCH VACUBOXX ECO-SE | 160 zł |
Caso Germany VacuBoxx Eco-Set 3szt. | 160 zł |
CASO ZESTAW POJEMNIKÓW PRÓZNIOWYCH VACUBOXX ECO-SE | 159 zł |
Zestaw zawiera:
- Pojemnik 1500 ml
- 2 pojemniki o pojemności 500 ml każdy
- wąż podciśnieniowy z adapterem
PolecamyPorównaj w tabeli →