Butelka termiczna Casno Blanca Peak 320 0.32 l
Zdjęcia 16 |
Casno Blanca Peak 320 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casno 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casno Blanca Peak 320 0.32 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casno Termos turystyczny Blanca Peak 0.32 l Czerwony | 59 zł |
Butelka termiczna Casno Blanca Peak 320 ml 300 ml | 60 zł |
Casno, butelka termiczna, Blanca Peak, niebieska, 320 ml | 60 zł |
Casno, butelka termiczna, Blanca Peak, różowa, 320 ml | 60 zł |
Casno, butelka termiczna, Blanca Peak, czerwona, 320 ml | 60 zł |
Casno, butelka termiczna, Blanca Peak, żółta, 320 ml | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →