Zegarek Casio LTP-1310D-2B
Zdjęcia 5 |
Casio LTP-1310D-2B |
|
Stosunkowo niedrogi damski zegarek z niezawodnym mechanizmem kwarcowym renomowanej japońskiej firmy Casio, znanej na rynku od połowy ubiegłego wieku. Klasyczny design i solidna konstrukcja tego modelu zachwyci wszystkich miłośników powściągliwości i prostoty. Mechanizm kwarcowy gwarantuje wysoką dokładność ruchu i nie dopuszcza odchyleń większych niż +/- 20 sekund na miesiąc, co jest bardzo wysokim wskaźnikiem nawet wśród modeli kwarcowych.
Jednak aby zachować tę dokładność przez cały czas pracy, użytkownik będzie musiał okresowo wymieniać baterie. Damski zegarek Casio LTP-1310D-2B wyposażony jest w okrągłą niebieską tarczę, na której znajdują się małe cyfry arabskie w kontrastowym białym kolorze. Przewidziana jest wskazówka sekundowa, a oświetlenie fluorescencyjne pozwala zobaczyć tarczę nawet przy niewystarczającym oświetleniu otoczenia.
Okrągła tarcza pokryta jest szkłem mineralnym, które jest bardzo trwałe i odporne na zarysowania, a koperta wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Zegarek mocowany jest na nadgarstku za pomocą prostego zapięcia na zatrzask, które dobrze dopasowuje bransoletkę do szerokości każdego nadgarstka. Niewielki wodoszczelność na głębokości 50 m pozwala na branie prysznica bez zdejmowania zegarka, ale nie pozwala na uprawianie sportów wodnych ani nurkowanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio LTP-1310D-2B
Wszystkie ceny 8 →Zegarek damski Casio LTP-1310PD-2BVEG (ZG-016605) 208-43-000-001793-814 | 299 zł |
LTP-1310PD -2BVEG LTP-1310PD -2BVEG | 269 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio LTP-1310PD-2BVEG damski | 242 zł |
Casio LTP-1310PD-2BVEG - Moliwa dostawa za darmo | 189 zł |
Zegarek kwarcowy CASIO Classic LTP-1310D -2BVEF | 242 zł |