Syntezator Casio CT-X5000
Wideo 18Zdjęcia 3 |
Casio CT-X5000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio CT-X5000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Casio CT-X5000 | 1 829 zł |
Casio CT X5000 Przenośna klawiatura CT X5000 CT-X5000C7 | 2 101 zł |
Keyboard Aranżer CASIO CT-X5000 - 310 brzmień | 1 999 zł |
CASIO CT-X5000 - Keyboard Gwarancja 5 lat + Instrukcja PL | 1 999 zł |
CASIO CT-X5000 keyboard / aranżer | 1 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →