Syntezator Casio CT-S1000V
Wideo 21Zdjęcia 16 |
Casio CT-S1000V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio CT-S1000V
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio CASIO CT-S1000V - Keyboard | 1 847 zł |
Casio Casio CT-S1000V Black CT-S1000V | 1 979 zł |
Casio CT S1000V Przenośna klawiatura czarna CT-S1000VC7 | 2 065 zł |
CASIO CT-S1000V - Keyboard | 1 899 zł |
CASIO CT-S1000V - Keyboard - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 899 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →