Zegarek Casio A1000RG-5
Zdjęcia 3 |
Casio A1000RG-5 |
|
Ramka wyświetlacza z macicy perłowej.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio A1000RG-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Vintage A1000RG-5EF - Kobieta - 39 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/sm | 839 zł |
CASIO VINTAGE A1000RG-5EF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Dar | 589 zł |
Zegarek Casio A1000RG-5EF Casio Vintage w stylu Retro A1000RG 5EF | OFICJA | 699 zł |
CASIO VINTAGE A1000RG-5EF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Dar | 589 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →