Powerbank Canyon PB-1001 (CNS-CPB1001)
Zdjęcia 8 |
Canyon PB-1001 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canyon PB-1001
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canyon Group POWERBANK CANYON 10000 PB 1001 BLACK IN-GB-A0044811 | 135 zł |
Powerbank Canyon PB-1001 10000mAh Biały | 118 zł |
Powerbank Canyon PB-1001W, 10000 mAh, podpora MagSafe (CNS-CPB1001W) Biała | 120 zł |
Powerbank Canyon PB-1001 10000mAh Czarny | 129 zł |
Powerbank Canyon PB-1001 10000mAh Biały | 125 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →