Akumulator do aparatu fotograficznego Canon NB-6L
Canon NB-6L |
Data dodania do E-Katalog | październik 2012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon NB-6L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Canon 8724B001 akumulator NB-6LH szary do Canon PowerShot SerieCanon NB-6LH. Pasuje do: Canon PowerShot D30, PowerShot SX170 IS, PowerShot SX510 HS, PowerShot SX520 HS, PowerShot SX600 HS, PowerShot SX700 HS, PowerShot S120
Łatwość obsługi, obszerne funkcje i doskonały stosunek ceny do jakości mówią same za siebie
Wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo to cechy charakterystyczne produktów Canon
Zakres dostaw... więcejy: akumulator
Ten akumulator 3,7 V ma pojemność 1060 mAh Amazon.pl
Złóż skargę | 178 zł | | |
|
| Bateria Canon NB-6L Ixus Poweshot IXY 3.6V 750mAh06386 Bateria Canon NB-6L Ixus Poweshot IXY 3.6V 750mAh BATERIA AKUMULATOR CANON NB-6L Kompatybilna z aparatami firmy Canon: IXUS 85 IS, IXUS 95 IS, IXUS 105... EmpikZłóż skargę | 28 zł | | |
|
| Canon Nb-6lh Lithium Battery Przezroczysty 8724B001Zabierz zapasowy akumulator w podróż, dzięki czemu wydłużysz czas fotografowania dzięki temu akumulatorowi litowo-jonowemu o dużej pojemności.Ciesz się długim czasem pracy dzięki kompatybilnym wybranym aparatom, ten akumulator może być zamiennikiem lub dodatkowym źródłem zasilania podczas podróży i długich zdjęć.Korzyści: Zapasowy lub zamienny akum... więcejulator do podróży i dłuższych zdjęć.Specyfikacje operacyjne tego akumulatora są dostosowane specjalnie do aparatów, z którymi jest kompatybilny.Pasuje do ładowarki CB 2LYE.Ten akumulator 3,7 V ma pojemność 1060 mAh.Najważniejsze cechy: Wydłuż czas fotografowania.Pasuje do ładowarki CB 2LYE.Technologia tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 211 zł | | |
|
| Akumulator Typu Canon Nb-6lMarkowy akumulator Lithium-Ion TYP: PROFESSIONAL Bezpieczny czas ładowania Certyfikat CE Zwiększona żywotność baterii Wysoka, uczciwa pojemność Brak efektu p... EmpikZłóż skargę | 35 zł | | |
Wideo recenzje
Canon NB-6L Camera Battery price in Bangladesh |
17 grudnia 2020429 przegląd
NB 6L Battery Charger For Canon PowerShot D10 SD1200 IS
21 lipca 2015371 przegląd
Canon NB-6LH Battery for PowerShot S120 Unboxing + Fitting in Camera
21 października 201441 585 przegląd
Dynamika cen dla Canon NB-6L