Akumulator do aparatu fotograficznego Canon BP-820
Canon BP-820 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon BP-820
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon 8597B002 akumulator BP-820 w kolorze czarnym do serii Canon LEGRIA | 394 zł |
Canon BP-820 Battery Pack | 399 zł |
Canon BP-820 13.2Wh do Canon (Legria/XA40/45/50/55/60/65/70/75) (w magazyn | 469 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →