Ostrzałka do noży Camry CR4469
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Camry CR4469 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR4469
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Camry Elektryczna Ostrzałka do Noży Szary/Czarny 225 x 10 x 15 cm CR | 69 zł |
Ostrzałka elektryczna do noży Camry CR 4469 | 69 zł |
Elektryczna Domowa Ostrzałka 2w1 Do Noży I Nożyczek Osełka | 69 zł |
Camry Ostrzałka Do Noży, Nożyczek Cr 4469 elektryczna | 84 zł |
Camry Knife sharpener CR 4469 Electric, Black/Silver, 60 W, 2 ...nie z tej | 88 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →