Lodówka samochodowa Camry CR 8061
Zdjęcia 7 |
Camry CR 8061 |
|
Lodówka posiada ergonomiczny składany uchwyt, który można schować w pokrywie worka termicznego. Wbudowane koła do transportu lodówki samochodowej
Po podłączeniu do sieci samochodowej moc chłodzenia/ogrzewania wynosi 48/40 W, a przy zasilaniu z 230 V wartości te wynoszą już odpowiednio 58 i 50 W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 8061
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Camry wielokolorowy rozmiar uniwersalny camryCR 8061 | 451 zł |
Camry CR 8061 AGDM-LODT-CMY-002 | 489 zł |
Lodówka turystyczna Camry CR 8061 45 L | 400 zł |
Lodówka turystyczna Camry 45 Litrów CR 8061 Szara | 417 zł |
Camry Cr 8061 45 L | 397 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →