Wolnowar Camry CR 6414
Zdjęcia 15 |
Camry CR 6414 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 6414
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Camry Wolnowar o pojemności 47L ceramiczna misa pokrywa ze szkła hartowane | 219 zł |
Camry CR 6414 srebrny AGDM-WOL-CMY-002 | 182 zł |
Camry CR 6414 Wolnowar 4,7L LED | 173 zł |
CR 6414 Wolnowar 4,7l led | 253 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →