Mikser Camry CR 4071 złoty
Zdjęcia 12 |
Camry CR 4071 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 4071 złoty
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler osobisty blender Nutri z 1000 W Power CR 4071 biały żółty | 216 zł |
Camry Miksery Premium CR 4071 Nutri Pro Professional - 1700 W | 266 zł |
Camry CR 4071 AGDM-MIKS-CMY-005 | 234 zł |
Blender kielichowy CAMRY CR 4071 (Sportowy) + 2 bidony w komplecie | 234 zł |
Blender kielichowy CAMRY CR 4071 (Sportowy) + 2 bidony w komplecie | 234 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →