Słuchawki
Campfire Audio IO
Wideo 12Zdjęcia 16 |
Campfire Audio IO |
|
Dostrojona akustyczna komora rozprężna (TAEC). Dwa przetworniki armaturowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campfire Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campfire Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campfire Audio IO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campfire Audio BONNEVILLE Universal IEM - black +9 sklepów - przyjdź przet | 6 290 zł |
Campfire Audio PONDEROSA Universal IEM - black +9 sklepów - przyjdź przete | 3 599 zł |
Campfire Audio BONNEVILLE Universal IEM - violet +9 sklepów - przyjdź prze | 6 290 zł |
Campfire Audio PONDEROSA Universal IEM - green +9 sklepów - przyjdź przete | 3 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →