Klocki CaDa Scar 17S C81021W
Zdjęcia 3 |
CaDa Scar 17S C81021W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CaDa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CaDa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CaDa Scar 17S C81021W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klocki plastikowe CADA Block Gun Karabin Assault Rifle 17S C81021W | 280 zł |
Klocki plastikowe CADA Block Gun Karabin Assault Rifle 17S C81021W BRAK | 280 zł |
Klocki konstrukcyjne CaDA Karabin maszynowy z wyciąganym magazynkiem Scar | 285 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →