Kask motocyklowy Caberg Freeride
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Caberg Freeride |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caberg Freeride
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caberg Freeride rusty XL czarny C4CY00F2XL | 1 002 zł |
Caberg Freeride Iron kask typu jet KASK TYPU JET matowy srebrny czarny | 782 zł |
Caberg Freeride Formula Kask Odrzutowybrązowy | 813 zł |
Caberg kask motocyklowy Freeride czarny matowy rozmiar XS C4CA0317 | 820 zł |
Caberg Kask Jet Freeride Commander Camouflage biały matowy/szary rozmiar L | 1 333 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →