Projektor BYINTEK SKY K9 Multiscreen
Wideo 1Zdjęcia 4 |
BYINTEK SKY K9 Multiscreen
2020 rok
Lampa:LED, ANSI 250 lm, żywotność 30000 h
Rozdzielczość:1280x720 px
Projekcja:od 1.5 m, do 4.5 m
Współczynnik:1.4:1
Podłączenie:VGA, HDMI 1 szt.
Dostępna jest wersja bez obsługi Miracast i AirPlay. Przed zakupem sprawdź wsparcie dla tych funkcji.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SKY K9 Multiscreen
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BYINTEK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BYINTEK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BYINTEK SKY K9 Multiscreen
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Projektor BYINTEK Sky K9 Mulitscreen | 653 zł |
BYINTEK Bezprzewodowy Rzutnik / Projektor BYINTEK K9 Multiscreen LCD 1920x | 699 zł |
Projektor BYINTEK Sky K9 Mulitscreen | 653 zł |
Projektor Byintek Bezprzewodowy Rzutnik / Projektor BYINTEK K9 Multiscreen | 646 zł |
Projektor BYINTEK Sky K9 Mulitscreen K9 MULTISCREEN | 653 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →