Drukarka Brother PJ-723
Zdjęcia 4 |
Prosta i niezwykle kompaktowa drukarka, która może służyć jako doskonałe rozwiązanie do organizacji mobilnego biura! Jest to ultrakompaktowa (255x55x30 mm) i bardzo lekka (0,48 kg) technika druku, którą można zasilać z wbudowanego akumulatora, zasilacza 220 V lub gniazda samochodowego 12 V. Urządzenie wyposażone jest w termiczny zespół drukujący który nie wymaga uzupełniania tuszu ani tonera.
Do drukowania należy używać wyłącznie specjalnego papieru do druku termicznego. Drukarka termiczna Brother PJ-723 przeznaczona jest do organizowania pracy w podróży. Urządzenie z łatwością wydrukuje paragon, fakturę czy list przewozowy. Takie urządzenie może być bezpiecznie używane na drodze. Technologia druku pozwoli bez wysiłku stworzyć dowolne dokumenty podróżne zakupione online.
Model PJ-723 łączy się ze sprzętem komputerowym za pomocą złącza mini-USB. Urządzenie różni się od swoich poprzedników zwiększoną szybkością druku (8 str./min) oraz zwiększoną szczegółowością obrazu (300x300 dpi). Standardowy pakiet nie zawiera zestawu baterii. Ten model wymaga akumulatora litowo-jonowego PA-BT-002, który umożliwia wydrukowanie około 600 stron A4 w trybie offline. Do tworzenia dokumentów potrzebny będzie specjalny papier termiczny PA-R-410.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brother 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brother.
Kup Brother PJ-723
Drukarka laserowa Brother PJ-723 (PJ723Z1) | 2 261 zł |
Brother PJ-723 Mobilna printer PJ723Z1 | 2 378 zł |
Drukarka BROTHER PocketJet PJ723Z1 | 2 274 zł |
Brother Pj723 A4 Portable Printer Czarny One Size / EU Plug PJ723Z1 | 2 376 zł |
- Bezpośredni druk termiczny nie wymagający atramentu ani tonera
- Zasilany akumulatorami lub zasilaczem sieciowym / samochodowym