Dzbanek filtrujący BRITA Marella XL
Wideo 7Zdjęcia 4 |
BRITA Marella XL |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BRITA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BRITA.
Kup BRITA Marella XL
Wszystkie ceny 78 →Brita Karafka filtracyjna Marella niebieska 1039276 | 85 zł |
BRITA Dzbanek filtrujący BPRTA Marella XL Niebieski +5 wkładów Maxtra Pure | 140 zł |
Brita Dzbanek filtrujący 3,5l Marella XL biały + 2 wkłady Maxtra+ Pure Per | 116 zł |
Dzbanek filtrujący Brita Marella XL biały + 4 wkłady Maxtra+ Pure Performa | 159 zł |
Dzbanek filtrujacy Brita Marella PF XL Biały AGDM-DZB-BIA-194 | 119 zł |
Niemiecki dzban Brita Marella XL mieści 3,5 litra przefiltrowanej wody i ponad 2 litry nieoczyszczonej cieczy. Konstrukcja lejka wykonana jest w taki sposób, aby podczas nalewania z niego wody nie mieszała się z czystą wodą.
Ergonomiczna osłona
Jednym z najbardziej wyszukanych elementów modelu jest wieczko. Z boku rączki dzbanka znajduje się okienko do napełniania lejka nieoczyszczoną wodą, bliżej środkowej części widać wskaźnik kalendarza do wymiany wkładu, a przy dziobku znajduje się małe wieczko na zawiasach która otwiera się pod ciężarem wlewanej cieczy.
Solidna konstrukcja
Wytrzymałe i trwałe części modelu (dzbanek i lejek) można myć w zmywarce. Dzięki temu filtr do wody dłużej zachowuje swój atrakcyjny wygląd. W jego konstrukcji zastosowano wyłącznie bezpieczne tworzywo sztuczne przeznaczone do kontaktu z żywnością.
Powiedz nie kamieniowi!
Model jest kompatybilny z wkładami serii MAXTRA. Ich zastosowanie pozwala całkowicie pozbyć się kamienia w czajniku i poprawić smak wody. Jednak wymienne kasety nie świecą wyjątkową żywotnością, która ledwo sięga półtora miesiąca i są dość drogie w porównaniu z analogami.
Pod skrzydłem
Większość opinii właścicieli dzbanka sprowadza się do tego, że jest on niekwestionowanym liderem w swoim segmencie. Po Brita Marella XL nie będziesz chciał przejść na bardziej budżetowe modele, ponieważ filtr łączy pod swoim skrzydłem dużą pojemność, wysoką niezawodność strukturalną i doskonałe właściwości filtrujące.
- niebieski
- Biały
- Czerwony
- Czarny