Opona letnia Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 72Y Run Flat
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 72Y Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 72Y Run Flat
Ceny na Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 72Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 93Y | od 697 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 97Y | od 669 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | od 593 zł | 4 oferty |