Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91V
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91V 225/45 R17 70 Y 225/45 R17 71 V 225/45 R17 71 W 225/45 R17 71 Y Audi 225/45 R17 72 V 225/45 R17 72 W 225/45 R17 72 Y RunFlat 225/45 R17 91 V 225/45 R17 225/45 R17 91 V RunFlat 91 W 225/45 R17 225/45 R17 91 W RunFlat 91 Y 225/45 R17 91 Y Audi 225/45 R17 225/45 R17 91 Y RunFlat 94 V 225/45 R17 94 V Audi 225/45 R17 94 V RunFlat 225/45 R17 94 W 225/45 R17 225/45 R17 94 W RunFlat 94 Y 225/45 R17 94 Y BMW/Mini 225/45 R17 94 Y RunFlat 225/45 R17 94 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91V
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91W | od 427 zł | 11 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y | od 511 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y Audi | od 419 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94V | od 466 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94V Audi | od 457 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y | od 441 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y BMW/Mini | od 429 zł | 8 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y Run Flat | od 496 zł | 4 oferty |