Opona letnia Bridgestone Dueler H/P Sport 235/65 R18 106W
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Dueler H/P Sport 235/65 R18 106W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Dueler H/P Sport 235/65 R18 106W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Dueler H/P Sport ( 235/65 R18 106W AO ) 6766 | 892 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport (235/65 R18 106W) 6766 | 885 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport ( 235/65 R18 106W AO ) | 902 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →