Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM-25 235/60 R17 102H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM-25 235/60 R17 102H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM-25 235/60 R17 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM-25 4x4 (235/60 R17 102H) 1720 | 796 zł |
Bridgestone Blizzak LM-25 4x4 ( 235/60 R17 102H, MO ) 1720 | 833 zł |
Bridgestone Blizzak LM-25 4x4 ( 235/60 R17 102H, MO ) | 843 zł |
Opona zimowa BRIDGESTONE Blizzak LM-25-4 235/60 R17 102H Darmowa dostawa w | 811 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →