Opona zimowa Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 99T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 99T 215/60 R16 95 S 215/60 R16 99 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak Ice (215/60 R16 99T) 16589 | 1 208 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 215/60 R16 99T XL, Nordic compound ) | 1 218 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 215/60 R16 99T XL, Nordic compound ) 16589 | 1 200 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 99T
Ceny na Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 99T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 95S | od 630 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak Ice 215/60 R16 99T | od 1 200 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →