Torba podróżna Brics Life 35
Brics Life 35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brics 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brics.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brics Life 35
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Torba kabinowa Life Camouflage 56 cm oliwkowy Einheitsgröße walizka BLF202 | 1 313 zł |
Bric's Life Holdall 55 cm camel - Damy,Unisex - Dorośli,Mężczyźni | 1 221 zł |
Bric's Torba Weekendowa Life blau | 1 469 zł |
Bric's Torba Weekendowa Life gruen | 1 469 zł |
Modyfikacje Brics Life 35
Ceny na Brics Life 35 |
---|---|---|---|---|
Brics Life 24 | od 717 zł | 10 oferty | ||
Brics Life 33 | od 1 970 zł | 1 oferta | ||
Brics Life 35 | od 1 221 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →