Torba podróżna Brics Life 24
Brics Life 24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brics 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brics.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brics Life 24
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Life 4572 cm 18" torba podręczna NIEBIESKI Blue BLF20203.396 | 1 202 zł |
Bric's Life Weekender Holdall 46 cm camel - Damy,Unisex - Dorośli,Mężczyźn | 1 113 zł |
Bric's Torba Podróżna Life blau | 1 339 zł |
Brics Brics Life torba podróżna bagaż podręczny Brics Life bagaż podręczny | 935 zł |
Life 457 cm Bagaż podręczny jeden rozmiar wielbłądzi BLF20203-216 | 1 253 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Brics Life 24
Ceny na Brics Life 24 |
---|---|---|---|---|
Brics Life 24 | od 717 zł | 10 oferty | ||
Brics Life 33 | od 1 970 zł | 1 oferta | ||
Brics Life 35 | od 1 221 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →