Czajnik elektryczny Breville High Gloss VKT157X szary
Zdjęcia 8 |
Breville High Gloss VKT157X 2022 rok biały szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Breville 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Breville.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Breville High Gloss VKT157X szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Breville High Gloss Czajnik Elektryczny Szary 17 l VKT157X | 261 zł |
Czajnik BREVILLE High Gloss VKT157X | 260 zł |
Czajnik elektry. BREVILLE High Gloss VKT157X Szary | 197 zł |
Modyfikacje Breville High Gloss VKT157X
Ceny na Breville High Gloss VKT157X |
---|---|---|---|---|
Breville High Gloss VKJ944X biały | od 200 zł | 5 oferty | ||
Breville High Gloss VKT157X szary | od 197 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →