Pulsoksymetr Braun Pulse Oximeter 1 (YK-81CEU)
Zdjęcia 3 |
Braun Pulse Oximeter 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Pulse Oximeter 1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Pulse Oximeter 1 Ciśnieniomierze i akcesoria | 117 zł |
Pulsoksymetr BRAUN 1 YK-81CEU Certyfikat medyczny | 99 zł |
Pulsoksymetr BRAUN 1 YK-81CEU Certyfikat medyczny PULSE OXIMETER 1 | 99 zł |
Braun Pulse Oximeter 1 Pulsoksymetr medyczny OLED | 113 zł |
Pulsoksymetr napalcowy Braun YK-81CEU Pulse Oximeter 1 | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →