Deska do prasowania Brabantia Fresh Breeze 218767
Zdjęcia 4 |
Brabantia Fresh Breeze 218767 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brabantia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brabantia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brabantia Fresh Breeze 218767
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deska do prasowania rozmiar B Fresh Breeze - Brabantia | 413 zł |
Brabantia Deska do prasowania 124x38 rozmiar b fresh breeze 218767 | 364 zł |
Deska do prasowania 124x38 rozmiar B Fresh Breeze 218767 | 512 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →