System radiowy BOYA BY-WM4 Pro-K3
Wideo 1Zdjęcia 9 |
BOYA BY-WM4 Pro-K3 |
|
Duży zasięg. Ochrona przed wiatrem. Walizka do przechowywania i przenoszenia. Kompaktowe wymiary nadajnika i odbiornika. W zestawie 2 nadajniki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BOYA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BOYA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BOYA BY-WM4 Pro-K3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOYA BY-WM4 BY-WM4PRO-K3 | 527 zł |
Boya BY-WM4 PRO-K3 - bezprzewodowy (nadajnik + odbiornik) AF-A-BOYA-102 | 599 zł |
BOYA BOYA BY-WM4 Pro K3 Grey BY-WM4 PRO-K3 | 549 zł |
bezprzewodowy mikrofon 2.4G Boya BY-WM4 PRO-K3 (iOS) | 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →