Mikser Botti Royal Line
Zdjęcia 26 |
Botti Royal Line |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Royal Line
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Botti Royal Line profesjonalny blender 2-biegowy 15L 500W Biały | 155 zł |
Florina Blender kielichowy royal line 1,5l szklany czarny -botti bt-b02d | 240 zł |
Blender kielichowy Botti Royal Line czarny | 200 zł |
Blender kielichowy BOTTI Royal Line 500 W | 155 zł |
Blender kielichowy szklany Botti Electronic Royal 1,5 l 500 W czarny | 160 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →