Mikser Botti Martino stal nierdzewna (6M7413)
Zdjęcia 9 |
Botti Martino |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Martino stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Mikser ręczny martino -botti mm-162 | 115 zł |
Mikser Botti Mikser ręczny Botti Electronic Martino 250 W | 114 zł |
Mikser ręczny Botti Electronic Martino 250 W | 114 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →