Czajnik elektryczny Bosch TWK 8612 turkusowy
Zdjęcia 4 |
Bosch TWK 8612 |
|
Stylowy, energooszczędny i wydajny domowy czajnik elektryczny z dwuścienną obudową i funkcją regulacji temperatury. Charakteryzuje się eleganckim, charakterystycznym wyglądem zewnętrznym, który może stać się ważną częścią wnętrza nowoczesnej kuchni. Przeznaczony do szybkiego podgrzewania lub gotowania wody do 1,5 litra. Jest pozycjonowany jako produkt najwyższej kategorii cenowej 2019 roku.
Wyposażony w wytrzymałą grzałkę tarczową typu zamkniętego o mocy 2400 W, która zapewnia gotowanie objętości roboczej w mniej niż 4 minuty. Oprócz normalnego gotowania czajnik elektryczny Bosch TWK 8612 obsługuje funkcję kontroli temperatury, która ogranicza temperaturę grzania do 70, 80 lub 90 ° C. Funkcja ta pozwala na szybkie przygotowanie wody do zaparzania zielonej, żółtej lub białej herbaty, przygotowywania jedzenia dla niemowląt i innych produktów biologicznie aktywnych.
Opatentowana funkcja Keep Warm utrzymuje ustawioną temperaturę wody przez 30 minut. Dwuścienna adiabatyczna konstrukcja korpusu czajnika składa się z wewnętrznej stalowej bańki i zewnętrznej plastikowej skorupy. Wysokostopowa stal nierdzewna AISI 304 spożywcza, całkowicie obojętna, bezwonna i nie wpływa na smak wody. Dostępny jest mały, zmywalny filtr siatkowy, który wyłapuje cząsteczki kamienia. System blokowania nie pozwoli na włączenie ogrzewania, gdy pokrywa jest otwarta lub w czajniku nie ma wystarczającej ilości wody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch TWK 8612 turkusowy
Wszystkie ceny 9 →Bosch Hausgeräte Czajnik Elektryczny Turkusowy/Srebrny 15 l TWK8612P | 295 zł |
BOSCH Czajnik BOSCH TWK8612P Styline Srebrno-zielony | 429 zł |
Czajnik elektryczny Bosch TWK8612P | 295 zł |
Bosch TWK8612P AGDM-CZAJ-BOS-081 | 325 zł |
Czajnik BOSCH Pojemność 1.5L Moc 2400W Miętowy | 370 zł |
- Sygnalizacja dźwiękowa końca ogrzewania
Modyfikacje Bosch TWK 8612
Ceny na Bosch TWK 8612 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 8611 biały | od 285 zł | 22 oferty | ||
Bosch TWK 8613 czarny | od 253 zł | 12 oferty | ||
Bosch TWK 8612 turkusowy | od 295 zł | 10 oferty |