Czajnik elektryczny Bosch TWK 7603 czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch TWK 7603 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TWK 7603 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Czajnik BOSCH TWK 7603 Czarno-szary | 110 zł |
Czajnik BOSCH TWK7603 | 110 zł |
Czajnik BOSCH TWK7603 | 110 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Bosch TWK 7603:
- Wyjmowany filtr antywapienny
- Schowek na przewód zasilający
Modyfikacje Bosch TWK 7603
Ceny na Bosch TWK 7603 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 7607 beżowy | od 130 zł | 1 oferta | ||
Bosch TWK 7601 biały | od 109 zł | 2 oferty | ||
Bosch TWK 7604 bordowy | od 110 zł | 2 oferty | ||
Bosch TWK 7603 czarny | od 110 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →