Czajnik elektryczny Bosch TWK 6A511 biały
Zdjęcia 15 |
Bosch TWK 6A511 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TWK 6A511 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny Bosch TWK6A511 | 169 zł |
Czajnik BOSCH TWK6A511 | 150 zł |
Czajnik BOSCH TWK6A511 | 150 zł |
Modyfikacje Bosch TWK 6A511
Ceny na Bosch TWK 6A511 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 6A511 biały | od 150 zł | 4 oferty | ||
Bosch TWK 6A513 czarny | od 149 zł | 9 oferty | ||
Bosch TWK6A514 czerwony | od 169 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →