Bojler Bosch TR2000 120 B (7736503353)
Bosch TR2000 120 B |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch TR2000 120 B
Ceny na Bosch TR2000 120 B |
---|---|---|---|---|
Bosch TR2000 30 B | od 661 zł | 1 oferta | ||
Bosch TR2000 50 B | od 783 zł | 1 oferta | ||
Bosch TR2000 100 B | od 1 708 zł | 1 oferta | ||
Bosch TR2000 120 B | od 1 991 zł | 1 oferta |
Polecamy