Maszynka do mielenia mięsa Bosch CompactPower MFW3X13B czarny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch CompactPower MFW3X13B biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch CompactPower MFW3X13B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maszynka do mięsa BOSCH MFW3X13B | 629 zł |
Maszynka do mięsa BOSCH MFW3X13B | 459 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch CompactPower MFW3X13B
Ceny na Bosch CompactPower MFW3X13B |
---|---|---|---|---|
Bosch CompactPower MFW3X13W biały | od 459 zł | 5 oferty | ||
Bosch CompactPower MFW3X13B czarny | od 459 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →