Lodówka do zabudowy Bosch KIN 86VFE0
Zdjęcia 13 |
Bosch KIN 86VFE0 |
|
Dość zaawansowana, wydajna i łatwa w obsłudze lodówka do zabudowy, wprowadzona na rynek przez popularną niemiecką markę Bosch. Model otrzymał system łatwej i bezpiecznej instalacji EasyInstallation, dzięki czemu właściwy montaż urządzenia nie wymaga wiele czasu i wysiłku. Układ chłodzenia działa w oparciu o wydajną sprężarkę VarioInverter, która pozwala szybko i dokładnie stworzyć wymagany reżim temperaturowy.
Model ten posiada system dystrybucji powietrza Eco Airflow. Wbudowana lodówka Bosch KIN 86VFE0 doskonale nadaje się do wysokiej jakości przechowywania owoców i warzyw, a także mięsa, ryb i wielu innych podobnych produktów. Komora chłodziarki o pojemności 184 l wyposażona jest w sekcję VitaFresh XXL, która umożliwia dostosowanie optymalnego poziomu wilgotności. Dostępny jest również pojemnik VitaFresh 0C, który tworzy efekt lekkiego zamrożenia. Istnieje również opcja super-zamrożenia z możliwością automatycznego wyłączenia. Duży ekran dotykowy z wygodnym wyświetlaczem temperatury znacznie ułatwia regulację i kontrolę parametrów pracy układu chłodzenia. Praktyczne tacki drzwiowe sprawiają, że komora robocza jest jeszcze bardziej przestronna i funkcjonalna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch KIN 86VFE0
Wszystkie ceny 11 →BOSCH Lodówka BOSCH KIN86VFE0 Nie Dotyczy | 3 699 zł |
Lodówka Bosch KIN86VFE0 | 3 932 zł |
Lodówka Bosch Kin 86Vfe0 260L Nofrost Vitafresh | 3 769 zł |
Lodówka do zabudowy KIN86VFE0 Bosch | 4 249 zł |
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KIN86VFE0 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 699 zł |