Okap Bosch DWK 065G60 czarny
Zdjęcia 7 |
Bosch DWK 065G60 czarny biały czarny |
|
Elegancki i niezawodny uchylny okap domowy z możliwością montażu na ścianie, odsysaniem obwodowym i wygodnym TouchControl. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, nastawiony na utrzymanie lokalu o niewielkiej powierzchni (od 6 do 12 m²). Przeznaczony do podłączenia do kanałów powietrznych o średnicy 120 lub 150 mm (adapter w zestawie). Posiada standardową szerokość 60 cm dla pieców i płyt grzewczych, co pozwala na pracę z najszerszą gamą modeli.
Korpus okapu Bosch DWK 065G60 jest wykonany z emaliowanej stali konstrukcyjnej, a stylowe pochyłe panele ze szkła hartowanego. Może pracować w dwóch głównych trybach: usuwać powietrze na zewnątrz pomieszczenia lub czyścić je poprzez recyrkulację przez wymienny filtr węglowy (do kupienia osobno). Do regulacji mocy ssania zastosowano intuicyjne elektroniczne sterowanie dotykowe, które obsługuje trzy prędkości obrotowe wentylatora odśrodkowego (do 553 m³/h, z recyrkulacją do 250 m³/h). Do oświetlenia płyty kuchennej / pieca służą dwie jasne lampy LED (2x3 W). Okap wyposażony jest w aluminiowy filtr ramowy, który można myć w automatycznej zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch DWK 065G60 czarny
Wszystkie ceny 17 →Bosch DWK065G60 okap kuchenny Naścienny Czarny Stal nierdzewna 530 m/h C | 1 503 zł |
Komfort Okapy Bosch dwk065g60 | 1 249 zł |
Okap przyścienny BOSCH DWK065G60 | 1 379 zł |
Okap Bosch DWK065G60 | 1 283 zł |
Bosch DWK065G60 Srebrno-czarny | 999 zł |
Modyfikacje Bosch DWK 065G60
Ceny na Bosch DWK 065G60 |
---|---|---|---|---|
Bosch DWK 065G20 biały | od 1 049 zł | 15 oferty | ||
Bosch DWK 065G60 czarny | od 899 zł | 18 oferty |