Витяжка Bosch DWK 065G20 білий
Фото 6 |
Bosch DWK 065G20 білий білий чорний |
|
Ця настінна витяжка насамперед привертає увагу стильним похилим дизайном, завдяки якому вона цілком може виявитися яскравим елементом інтер'єру на кухні. В основі пристрою перебувати двоканальний двигун, здатний працювати в 3-х швидкісних режимах. Максимальна продуктивність становить 530 м3/год, але в цьому режимі рівень створюваного шуму досягає 70 дБ. Передбачена як класична можливість підключення витяжки безпосередньо до воздухопроводу, так і робота в режимі рециркуляції; при цьому стандартний жироуловлювальний фільтр можна доповнити більш тонким і ефективним вугільним. Bosch DWK 065G20 оснащена сучасною сенсорною панеллю управління. Металева частина корпусу виготовлена з нержавіючої сталі, для підсвічування робочої зони передбачені дві led-лампами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch DWK 065G20 білий
Усі ціни 14 →Bosch Serie 4 DWK065G20 okap kuchenny Naścienny Stal nierdzewna 530 m/h C | 1 300 zł |
Okap BOSCH DWK065G20 Białe szkło | 1 100 zł |
Okap przyścienny BOSCH DWK 065G20 | 1 169 zł |
Okap Bosch DWK065G20 | 1 049 zł |
Модификації Bosch DWK 065G20
Ціни на Bosch DWK 065G20 |
---|---|---|---|---|
Bosch DWK 065G20 білий | від 1 049 zł | 15 пропозицій | ||
Bosch DWK 065G60 чорний | від 899 zł | 18 пропозицій |