Pojemnik na żywność Bormioli Rocco 335180MA2321990
Bormioli Rocco 335180MA2321990 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bormioli Rocco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bormioli Rocco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bormioli Rocco 335180MA2321990
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Pojemnik na żywność 150ml Frigoverre Basic System | 33 zł |
Bormioli Rocco Pojemnik do żywności Bormioli Rocco Frigoverre Basic System | 26 zł |
Pojemnik do żywności Frigoverre basic system 10 x 7 cm Borm | 24 zł |
Pojemnik do żywności Bormioli Rocco Frigoverre basic System 10x7 | 22 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →