Frytkownica Bomann FR 2264 CB (622641)
Zdjęcia 3 |
Bomann FR 2264 CB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bomann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bomann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bomann FR 2264 CB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bomann Frytkownica o pojemności 3 l frytkownica z tłuszczem frytkownica z | 154 zł |
Frytkownica Bomann FR 22641 | 155 zł |
Frytkownica olejowa 3 litry Bomann FR 2264 CB | 169 zł |
Frytkownica olejowa 3 litry Bomann FR 2264 CB | 155 zł |
Frytkownica olejowa 3 litry Bomann FR 2264 CB | 210 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →