Nóż turystyczny Boker Plus Arlas Brass (01BO853)
Boker Plus Arlas Brass |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Plus Arlas Brass
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Böker Plus Nóż Atlas mały scyzoryk Slipjoint składany nóż z metalowym uchw | 144 zł |
Boker Nóż Boker Plus Atlas Brass | 144 zł |
Nóż Böker Plus Atlas Brass | 160 zł |
Nóż Boker Plus Atlas Brass | 160 zł |
Boker Nóż Böker Plus Atlas Brass | 152 zł |
Nóż Böker Plus Atlas Brass | 152 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →